Nevbahar geliyor…

ŞEMSİ AÇIKGÖZ

Merhaba

Her yeni, umuttur insan için. Yeni bir şehir, yeni bir ülke, yeni bir hayat.

Her sabah da yeni bir umuttur her yeni sevda gibi.

Ve her merhaba en büyük umuttur, yeni başlangıçlara…

Yeni bir baharın arefesinde yepyeni bir dergi ile, ‘Nevbahar’ ile merhaba demek istedik sizlere.

Küçük bir yayın ekibiyle aylarca süren konuşmalar, toplantılar yaptık. Binlerce okur adayımıza böyle bir yayından neler beklediklerini sorduk ve sonunda elinizdeki bu dergi ortaya çıktı.

Nevbahar ismi de yine siz değerli okurlarımızdan gelen isim önerileri arasından seçildi.

Dergimizin kuruluş aşamasında desteklerini esirgemeyen dostlarımıza, fikirleriyle bizi yönlendiren okurlarımıza kucak dolusu teşekkürlerimi sunuyoruz.

Vira bismillah…

Sevgili okur!

Kapak dosyamıza, hemen her ebeveynin uykularını kaçıran mahremiyet eğitimini taşıdık. Umut ediyoruz ki, anne babalar bu dosya ile pek çok meseleye daha farklı yaklaşıp, daha sağlıklı çözüm yolları bulacaklar.

Tıbbı Nebevi köşemizde, Peygamber Efendimiz’in (sas) asırlar öncesi tavsiye buyurup bizzat uyguladığı ve günümüz tıbbının onayladığı enfes sağlık teklifleri bulacaksınız.

Dr. Deva ise, alanında uzman bir ekiple sıkıntılarımızı dinleyecek ve onlara çözüm önerileri sunacak. Genel dertlerimize dergimizden, özel sıkıntılarımıza ise bizzat kişisel mail yoluyla ya da imkanlar ölçüsünde bizzat telefonla cevaplar verecek.

24 sayfa çocuk eki

Sevgili dostlar!

Yayınımızın en önemli parçası elbette çocuklar için. Özenle hazırlanan 24 sayfalık Filozof Çocuk dergimizde, eğlenceli ve öğretici sayfaların yanı sıra, çocukların kendilerini geliştirebilecekleri sayfalara da yer ayırdık.

Bilim, teknoloji sayfaları, ödüllü testler, minik okurlarımızdan gelen mektuplara ayırdığımız sayfalar ve birbirinden güzel çizgi hikayeler her ay çocuklarımıza uğrayacak.

İlgi ve desteğiniz için şimdiden teşekkürler…

Abone olana sürpriz hediyeler

Dergimize abone olan her okurumuza 2 hediye takdim edeceğiz.

1) SORU KARTLARI: 108 sorudan oluşan, teknoloji, bilim, sanat, edebiyat ve maneviyat kartları ile, inanıyoruzki, ailecek harika vakit geçireceksiniz.

2) HAFIZA OYUNU: Dünyanın en muhteşem mabet ve yapılarının yer aldığı 48 adet hafıza kartı oyunu ile çocuklarınız hem eğlenip hem de genel kültürlerini geliştirme fırsatı bulacaklar.

Haber bültenine abone olun.

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.

Sonraki İçerik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi yazın

Bu hafta en çok okunanlar